امام خامنه ای:اندیشه‌ورزی، دانش اندوزی و دینداری، ضامن نقش‌آفرینی جوانان و دانشجویان در آینده است

حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به سی امین نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌ های اسلامی دانشجویان در شبه قاره هند تاکید کردند: اندیشه‌ ورزی، دانش اندوزی، دینداری و پاکدامنی اصلی‌ ترین عناصر برای تضمین نقش‌ آفرینی جوانان و دانشجویان در آینده است. به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ،متن این […]

حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به سی امین نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌ های اسلامی دانشجویان در شبه قاره هند تاکید کردند: اندیشه‌ ورزی، دانش اندوزی، دینداری و پاکدامنی اصلی‌ ترین عناصر برای تضمین نقش‌ آفرینی جوانان و دانشجویان در آینده است.

9302x16x0x128323

به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ،متن این پیام که صبح امروز (شنبه) در سالن اجتماعات رایزنی فرهنگی دهلی نو پایتخت هند، از سوی حجت الاسلام و المسلمین مهدوی‌پور نماینده مقام معظم رهبری در هندوستان قرائت شد، به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم /جوانان و دانشجویان عزیز /نگاه امیدوارانه به افقهای آینده‌ ی کشور، همواره با نگاه خوشبینانه به شما همراه است و این دو از یکدیگر جدائی ناپذیرند. شما رویش‌ های ارجمند ملت ایرانید؛ خود و جایگاه خود را به درستی بشناسید و نقش خود در آینده را به جِدّ، تضمین کنید. اندیشه‌ ورزی، دانش اندوزی، دینداری و پاکدامنی.. اینها اصلی‌ ترین عناصر برای تأمین آن هدف بزرگند.برای شما دعا میکنم و به شما سلام میفرستم.

سیّد علی خامنه‌ای