استعفای مجری «سمت خدا» در برنامه زنده

نجم‌الدین شریعتی مجری برنامه «سمت خدا» روز 22 اردیبهشت‌ ماه روی آنتن زنده به برکناری سید عبدالمجید رکنی تهیه‌ کننده این برنامه اشاره و تأکید کرد: اگر تهیه‌کننده برنگردد من هم این برنامه را اجرا نمی‌کنم. به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما،برکناری تهیه‌ کننده برنامه «سمت خدا» حواشی جدیدی حول این برنامه پیش آمد. […]

نجم‌الدین شریعتی مجری برنامه «سمت خدا» روز 22 اردیبهشت‌ ماه روی آنتن زنده به برکناری سید عبدالمجید رکنی تهیه‌ کننده این برنامه اشاره و تأکید کرد: اگر تهیه‌کننده برنگردد من هم این برنامه را اجرا نمی‌کنم.

9302x24x0x26737

به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما،برکناری تهیه‌ کننده برنامه «سمت خدا» حواشی جدیدی حول این برنامه پیش آمد. در ساعت 13:40 روز دوشنبه 22 اردیبهشت‌ماه «سمت خدا» روی آنتن رفت و نجم الدین شریعتی مجری برنامه گفت: من همین جا اعلام می‌کنم تهیه کننده ما را از این برنامه برداشته‌ اند و تا وقتی که او نیاید من هم دیگر به این برنامه نمی‌ آیم.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله فرحزاد نیز که به عنوان کارشناس روزهای دوشنبه این برنامه زنده حضور داشت، گفت: باید این را بگویم که حتی به رکنی اجازه نمی‌دهند پایش را به استودیو بگذارد. تنشی در بین مسئولان صدا و سیما و تهیه کننده برنامه بوده و هر چه ما به مسئولان رو انداختیم آنها روی ما را زمین زدند. بنابراین اگر تهیه کننده و مجری برنامه برنگردد، ما کارشناس‌ها هم دیگر به این برنامه نخواهیم آمد.باید دید با وجود این گفته‌های صریح روی آنتن زنده شبکه 3 سیما، مسئولان تلویزیون چه واکنشی نشان خواهند.