وزیر ارشاد در کنار بستر محمدرضا لطفی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری، از محمدرضا لطفی عیادت کردند.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ، علی جنتی و علی مراد خانی، دوشنبه 11 فروردین، با حضور در بیمارستان از محمدرضا لطفی عیادت کردند. علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار گفت: حتما دعاهای مردم هنردوست و […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری، از محمدرضا لطفی عیادت کردند.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ، علی جنتی و علی مراد خانی، دوشنبه 11 فروردین، با حضور در بیمارستان از محمدرضا لطفی عیادت کردند.

tn

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار گفت: حتما دعاهای مردم هنردوست و علاقه‌ مندان شما پشت سر شما است و باعث خواهد شد روز به روز حال‌تان بهتر شود و دوباره روی صحنه بیایید تا از صدای تار شما بهره ببریم.وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمدرضا لطفی را از بهترین هنرمندان موسیقی کشور خواند که پیش و پس از انقلاب هنر موسیقی را ارتقا داد و ابراز امیدواری کرد که این هنرمند هر چه زودتر سلامت خود را بازیابد.او درباره بیمه هنرمندان نیز گفت:ما صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌ نگاران داریم که حدود 60 هزار نفر را تحت پوشش دارد و این افراد عموما از بیمه‌ های تامین اجتماعی استفاده می‌ کنند. البته برخی مشکلات هست مثلا کسانی را که بیش از پنجاه سال سن دارند، بدوا نمی‌ توانیم بیمه‌ شان کنیم ولی هنرمندانی که از پیش بیمه شده‌ اند همچنان از این امکان استفاده می‌ کنند.

علی مرادخانی نیز برای لطفی آرزوی بهبودی کرد و گفت: صدای تار لطفی در ذهن مردم ماندگار است و آثارش از اذهان پاک نمی‌ شود. آقای لطفی نیاز به آسایش و آرامش دارد و باید بیش‌ تر استراحت کند تا انشاء الله هر چه زودتر بهبود یابد.

داود گنجه‌ ای، نوازنده و عضو شورای عالی خانه موسیقی نیز که در این دیدار حضور داشت، گفت: لطفی یک دنیاست و خدمات بی‌ شماری به هنر موسیقی کرده و همواره از هنر و هنرمندان دفاع کرده است.
محمدرضا لطفی نیز از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری قدردانی کرد و گفت: انسان‌ های خوب بوی خدا می‌ دهند و انسان‌ های بد چنین نیستند. من نشانه‌ های خدا را سا ل‌ ها پیش دیدم، بنابراین معتقدم خداوند به بهترین شکل ممکن دوباره خودش را نشان می‌ دهد.»

محمدرضا لطفی، موسیقی‌ دان و نوازنده تار، برای تکمیل روند درمان و بهبودی خود در بیمارستان بستری است.این هنرمند به علت شدت یافتن درد کمر در بیمارستان بستری است و در استراحت مطلق به سر می‌برد اما جزییات بیشتری از بیماری او در دسترس نیست.