پیشنهاد بهره مندی از آثار و تابلوهای بسیار نفیس خوشنویسی

موضوع : پیشنهاد بهره مندی از آثار و تابلوهای بسیار نفیس خوشنویسی ، به عنوان هدایایی به رسم یادبود ، با جنبه ی فرهنگی بسیار غنی ، ارزشمند و ماندگار به شرکا و طرف های تجاری و افراد VIP و خاصی که در مراوده با آنان هستید . فرهیخته ی گرانمایه سلام گرم و پرمهرم […]

موضوع : پیشنهاد بهره مندی از آثار و تابلوهای بسیار نفیس خوشنویسی ، به عنوان هدایایی به رسم یادبود ، با جنبه ی فرهنگی بسیار غنی ، ارزشمند و ماندگار به شرکا و طرف های تجاری و افراد VIP و خاصی که در مراوده با آنان هستید .

فرهیخته ی گرانمایه

سلام گرم و پرمهرم را پذیرا باشید ..امیدوارم سالی بسیار موفق و پرباری را در جمیع جهات پیش رو داشته باشید .. احتراما ۳۷ اثر نفیس از آثار چند تن از استادان طراز اول خوشنویسی کشور ، در دو پارت مستقل شامل ۱۸ اثر نستعلیق قرآنی و نیز ۱۹ اثر از اشعار شعرای بزرگ ایران که در انحصار فروش اینجانب است ، به دلیل شرایط خاص و رکود اقتصادی حاکم * با حدود ۵۰ % کمتر از قیمت ارزش واقعی پایه ،، با کمال افتخار ؛ هر پارت ، یکجا آماده ی تقدیم می باشد ..

در صورت تمایل به خرید هریک از دوپارت آثار خوشنویسی قرآنی و آثار خوشنویسی از اشعار شعرای بزرگ ایران ؛ دستور بفرمایید تا اطلاعات تکمیلی مورد نظر و نیز تصاویر و قیمت آثار حضور ارزشمند حضرتعالی ارسال و تقدیم گردد ..تذهیب آثار توسط بهترین مذهبین کشور اجرا شده است .. و در برخی آثار از طلای ۲۴ عیار استفاده شده..در صورتی که تمایل به خرید کل آثار بصورت یکجا داشته باشید طبعا از تخفیف قابل توجهی نیز بهره مند خواهید شد ..

با تقدیم ارادت ..
سید مهدی دریاباری
مدیر سابق اجرایی و استاد انجمن خوشنویسان ایران