پیام تبریک رئیس کل دادگستری استان خوزستان به مناسبت هفته مقام معلم

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان در پیامی به مناسبت سالروز شهادت شهید مطهری و هفته مقام معلم این روز را به جامعه معلمان ،فرهنگیان و اساتید تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم قشر معلم از عزیزترین، زحمت کش ترین و موثرترین و مفیدترین اقشار […]

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان در پیامی به مناسبت سالروز شهادت شهید مطهری و هفته مقام معلم این روز را به جامعه معلمان ،فرهنگیان و اساتید تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قشر معلم از عزیزترین، زحمت کش ترین و موثرترین و مفیدترین اقشار جامعه اند. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

براستی معلّم به عنوان زیباترین اسطوره و پاکترین تندیس تزکیه در راه انبیای الهی قدم نهاده و میراثی گرانبها از جنس «پیامبران» و قافله سالاری از نسل «خردورزان» بر جای گذاشته است و هفته نکوداشت مقام و منزلت معلّم فرصت مغتنم و ارزشمندی برای پاسداشت این زیبایی و پاکی است.بر فرهنگیان و معلمان این طلایه داران آگاهی و روشنگری به عنوان زیربنای توسعه و پیشرفت جامعه درود می فرستیم. معلمانی که همچون خورشیدی تابناک بر تارک جوامع بشری می‌درخشند و پیامبر گونه رسالت خطیر هدایت و روشنگری و نجات انسان‌ها،از دام ظلمت،جهالت،شقاوت و ضلالت را بر عهده دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری،سالروز بزرگداشت مقام والای معلم را به معلمان ، فرهنگیان و اساتید ایران زمین به ویژه استان خوزستان که در راه تعلیم و تعلم تلاش وافر دارند، تبریک عرض می‌نمایم و از معلمان ، فرهنگیان و اساتید بزرگوار استان دعوت می نمائیم که ایده‌های نوآورانه خود را جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات هر چه بهتر دستگاه قضایی خوزستان به مردم شهید پرور استان را به شماره ۰۹۰۲۷۸۸۱۷۲۲ از طریق برنامه های سروش ، ایتا و گپ ارائه نمایند و توفیق روزافزون این عزیزان را در تمام مراحل زندگی از خداوند متعال خواستارم.

صادق مرادی

رئیس کل دادگستری استان خوزستان