استاندار خوزستان با انتشار پیامی ، روز معلم را تبریک گفت

همزمان با ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم ، استاندار خوزستان با انتشار پیامی ضمن تجلیل از نقش معلمان بویژه در مرحله خطیر کنونی و عدم تعطیل آموزش ، این روز را به آنان تبریک گفت. متن پیام غلامرضا شریعتی به شرح زیر است : دوازدهم اردیبهشت ماه فرصت مغتنمی است […]

همزمان با ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم ، استاندار خوزستان با انتشار پیامی ضمن تجلیل از نقش معلمان بویژه در مرحله خطیر کنونی و عدم تعطیل آموزش ، این روز را به آنان تبریک گفت. متن پیام غلامرضا شریعتی به شرح زیر است :

دوازدهم اردیبهشت ماه فرصت مغتنمی است جهت تقدیر از انسان های فرهیخته و دانایی که همچون انبیا با تعهد و دلسوزی فراوان در طول دوران ها چراغ علم و ادب و اندیشه و اخلاق را روشن نگه داشته‌اند و با تربیت عالمانی خردمند عامل توسعه و پیشرفت و بالندگی جامعه گردیده اند.در ماههای اخیر بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اجباری مدارس ، با تلاش سرشار از عشق معلمان و اساتید ارجمند از طریق فضای مجازی ، چراغ تعلیم و نشاط فکری همچنان روشن و درخشان ماند . در این موسم معنوی بهار قرآن که طراواتی مضاعف و جان افزا بربهار طبیعت بخشید ، مراتب قدردانی خویش را از درایت ، مهرورزی ، کوشش سرشار از عشق و آینده نگری معلمان و اساتید فرهیخته اعلام می دارم . امیدوارم با توکل به ذات پاک احدیت، شاهد بالندگی و کسب موفقیتهای روزافزون برای معلمان گرامی باشیم.

غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان