انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در “ماهشهر”

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۲۳ قبضه سلاح جنگی کلت کمری در شهرستان ماهشهر خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله قاطع با قاچاقچیان سلاح و مهمات غیرمجاز و عوامل ناامنی در […]

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۲۳ قبضه سلاح جنگی کلت کمری در شهرستان ماهشهر خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمد صالحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله قاطع با قاچاقچیان سلاح و مهمات غیرمجاز و عوامل ناامنی در سطح استان، در پی رصد اطلاعاتی ماموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی ماهشهر و مرزبانی استان مبنی بر ورود محموله سلاح و مهمات غیرمجاز از طریق مرز آبی کشور همسایه، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در یک عملیات منسجم و مشترک با نیروهای مرزبانی استان ۴ نفر از اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی و پس از ورود محموله سلاح به شهرستان ماهشهر آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از منزل متهمان تعداد ۲۳ قبضه سلاح جنگی کلت کمری را کشف کردند.

سردار صالحی با تاکید بر اینکه پلیس با قاچاقچیان سلاح که زمینه‌ساز ناامنی در جامعه و سلب آسایش مردم می‌شوند قاطعانه برخورد می‌کند، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار در ارتباط با دارندگان سلاح غیرمجاز را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.