اسکان اضطراری خانوارهای متاثر از بارش باران در شوشتر

معاون امداد و نجات جمعیتال احمر خوزستان گفت: باران هفت خانواده متاثر از بارش در شهرستان شوشتر در پایگاه اسکان اضطراری اسکان داده شدند.امیر عباس نجفی با اشاره به اینکه صبح امروز شنبه اسکان اضطراری این خانواده انجام گرفت بیان کرد: این خانوارها در روستای چم کنار شهرستان شوشتر بر اثر باران باران در خطر […]

معاون امداد و نجات جمعیتال احمر خوزستان گفت: باران هفت خانواده متاثر از بارش در شهرستان شوشتر در پایگاه اسکان اضطراری اسکان داده شدند.امیر عباس نجفی با اشاره به اینکه صبح امروز شنبه اسکان اضطراری این خانواده انجام گرفت بیان کرد: این خانوارها در روستای چم کنار شهرستان شوشتر بر اثر باران باران در خطر خطر قرار گرفتند که توسط هلال احمر اسکان داده شدند.

وی گفت: مکان های اسکان اضطراری برای جلوگیری از نگه داشتن جانی به این خانوارها بر پا شده است.نجفی افزود: امدادرسانی به اهالی روستای چم کنار شوشتر که احتمال ریزش منازل آنها به دلیل وجود نایمن آغاز شده و ادامه دارد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: هفت خانوار روستای چم کنار که منازل آنها ناایمن بود و خطر ریزش آنها را تهدید می کند توسط جمعیت هلال احمر انجام شده و اقلام مورد نیاز بین آنها توزیع می شود.

بر اساس این گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان هفته گذشته ۲ اخطار سطح نارنجی و یک اخطار سطح زرد مبنی بر ورود سامانه بارشی فراگیر از هفته گذشته برای استان صادر شده بود.

برای این هشدار بیشتر باران در نقاط استان همراه با رعد و برق، وزش باد متوسط ​​گاهی تندباد لحظه‌ای و بارش برف در ارتفاعات شمالی و شرقی استان پیش بینی شده بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱.۹ میلی متر بارندگی در شهرستان شوشتر ثبت شده است.