واژگونی ۲ خودروی زایران اربعین در جاده آبادان – بندرامام یک کشته و ۱۰ مصدوم برجا گذاشت

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: واژگونی۲ خودروی سواری پژو و تیبا حامل زایران بازگشته از زیارت اربعین در جاده آبادان – بندرامام خمینی(ره) یک کشته و ۱۰ مصدوم بر جا گذاشت. دکتر سیدنادر نقیبی دبیر روز دوشنبه افزود: پس از اطلاع از حادثه واژگونی خودرو تیبا در نزدیکی […]

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: واژگونی۲ خودروی سواری پژو و تیبا حامل زایران بازگشته از زیارت اربعین در جاده آبادان – بندرامام خمینی(ره) یک کشته و ۱۰ مصدوم بر جا گذاشت. دکتر سیدنادر نقیبی دبیر روز دوشنبه افزود: پس از اطلاع از حادثه واژگونی خودرو تیبا در نزدیکی سه راهی خور دورق جاده آبادان به بندرامام خمینی(ره)، سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و ۶ مصدوم این حادثه را به بیمارستان راه زینب این بندر منتقل کردند.

وی ادامه داد: همچنین در پی حادثه واژگونی خودرو پژو در جاده آبادان – بندرامام خمینی(ره) پس از نیروگاه، سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد و پنج نفر مصدوم را به بیمارستان طالقانی شهرستان آبادان منتقل کردند اما یکی از مصدومان به دلیل شدت جراحت وارده جان باخت. رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان به رانندگان زایر بازگشته از سفر اربعین توصیه کرد استراحت کافی پیش از رانندگی برای عزیمت به شهرهای محل سکونت خود را مدنظر قرار دهند.