دستگیری اعضای باند سارقان تلفن همراه در “خرمشهر”/ کشف ۱۱۰ دستگاه تلفن همراه سرقتی

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان تلفن همراه و کشف ۱۱۰ دستگاه موبایل در شهرستان خرمشهر خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه به روش های مختلف از جمله مسلحانه و به‌عنف در سطح […]

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان تلفن همراه و کشف ۱۱۰ دستگاه موبایل در شهرستان خرمشهر خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمد صالحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه به روش های مختلف از جمله مسلحانه و به‌عنف در سطح شهرستان خرمشهر، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری رده همنام در شهرستان خرمشهر و کار اطلاعاتی مستمر ۲ نفر اعضای اصلی باند (یک سارق و یک مالخر) را شناسایی و طی ۷۲ ساعت عملیات تعقیب و مراقبت حین مبادله تلفن‌های سرقتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان بیان اینکه نفر سوم اعضای این باند در شهرستان اهواز دستگیر شده، اظهار داشت: در بازرسی از خودروهای متهمان ۱۱۰ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان خوزستان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به سرقت و خرید تلفن‌های همراه سرقتی در سطح استان اعتراف کردند، عنوان داشت: اموال مکشوفه در مرکز پلیس نگهداری شده تا پس از انجام مراحل قضائی به مال باختگان مسترد شوند.سردار صالحی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.