انهدام باند ضد امنیتی قاچاق سلاح در ماهشهر

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند ضد امنیتی قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان‌ ماهشهر خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” با اعلام این خبر اظهار داشت: با اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان اعضای باند ضد امنیتی قاچاق سلاح و مهمات را در […]

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند ضد امنیتی قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان‌ ماهشهر خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمد صالحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: با اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان اعضای باند ضد امنیتی قاچاق سلاح و مهمات را در شهرستان‌ ماهشهر شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری پلیس ماهشهر طی عملیاتی ضربتی ضمن متلاشی کردن باند، ۴ نفر عضو اصلی این باند را دستگیر وتعداد ۱۰ قبضه سلاح جنگی کلت کمری و کلاشینکف به همراه ۴۴۷ فشنگ جنگی و شکاری، ۱۸ تیغه خشاب جنگی و یک کیلوگرم موادمخدر صنعتی شیشه از آنها کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی با قاچاقچیان سلاح و برهم‌زنندگان امنیت عمومی قاطعانه برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.